Maluje stopami. Urodziła się w 1983 r. w Rabce Zdroju. Aktualnie mieszka i maluje w Krakowie. Uczyła się malarstwa od wielu wybitnych artystów krakowskich, między innymi u Anny Pietsch, Miłosza Pobiedzińskiego, a aktualnie pracuje pod kierunkiem Małgorzaty Maćkowiak.

Oprócz malarstwa jej pasją jest również śpiewanie - brała udział w festiwalach piosenki młodzieżowej (m.in. w Grudziądzu). Ponadto kocha słuchać muzyki, czytać książki i spotykać się z przyjaciółmi, a w chwilach natchnienia pisze również wiersze.

Z Wydawnictwem "Amun" współpracuje od 2004 r.

"Witajcie, mam na imię Małgorzata. Małgorzata, tak jak w „Mistrzu i Małgorzacie”, nie jak w „Jasiu i Małgosi”, chociaż przyznaję, nie pogardziłabym smakowitą chatką z piernika. Urodziłam się bez rąk, ale nigdy szczególnie nie przeszkadzało mi to w byciu sobą na własnych warunkach. Chcę Was zaprosić na wyprawę do mojego świata – Dzikiego Ogrodu, który rozkwita pod osłoną nocy, gdyż właśnie wówczas ma miejsce to, co najbardziej istotne".

"W mojej twórczości staram się oddać Tu i Teraz, Zawsze i Na Wieki, szaloną tęsknotę, by pić każdą chwilę do dna, i zachłanną miłość życia do granic rozpaczy. Moją ulubioną porą roku jest zima, taniec śnieżynek na wietrze kojarzy mi się z wolnością. Chłodna i mroźna, pozwala spoglądać przez okna w wyjątkowo ciepłym, wręcz intymnym świetle. Jest coś olśniewającego i wyjątkowego w sposobie, w jaki promienie słońca iskrzą się na śniegu. Tę fascynację odkryłam niedawno i zamierzam za nią podążać…".

"Takie i inne ulotne wrażenia staram się oddać w mojej twórczości. Maluję, by dać upust swojej wrażliwości; maluję, bo jestem to winna samej sobie, czy również światu? Tutaj ocena należy do Was".