Plener w Wiśle, Maj 2022

W maju 2022 r. w Wiśle po raz kolejny odbył się plener malarski. Spotkali się na nim nasi artyści, którzy byli bardzo szczęśliwi, że mogli zobaczyć się po dość długiej przerwie.

Warsztaty malarskie były prowadzone przez malarkę i nauczycielkę malarstwa Panią Monikę Ślósarczyk. Tematem przewodnim była martwa natura. Artyści mogli skorzystać z cennych rad Pani Ślósarczyk i wzbogacić swoje umiejętności malarskie.

Prócz nauki, była też rozrywka… - zabawa przy ognisku i muzyce góralskiej… :) Pogoda i humor wszystkim dopisywały.

Plener w Polanicy-Zdroju, Maj 2018

Wydawnictwo Amun, w maju 2018 roku, już kolejny raz zorganizowało plener malarski w Polanicy-Zdroju.

Piękna pogoda spowodowała, że uczestnikom pleneru dopisywały humory. Słoneczne dni również motywowały artystów do pracy. Tematyka prac była dowolna. Powstało wiele wspaniałych dzieł.

Był to wspaniały i owocny czas dla naszych artystów.

Plener malarski w Zakopanem, Maj 2016

W maja 2016 roku, wydawnictwo AMUN zorganizowało kolejny już raz plener malarski w Zakopanem. Jest to jedno z ulubionych miejsc Naszych artystów.

Pogoda dopisywała, co motywowało artystów do pracy. Powstało dużo nowych prac, których główną tematyką był pejzaż i martwa natura.

Na koniec pleneru, prace zostały wystawione i ocenione przez uczestników oraz prowadzącą plener, panią Anne Schumacher. Na plenerze obecny był również przedstawiciel światowego Związku Artystów Malujących Ustami i Nogami.

Był to dla artystów wspaniale spędzony czas.