Artyści

Wstecz Jolanta Borek-Unikowska Arkadiusz Cyprian Jerzy Galos Joanna Gruszka Monika Kamińska Mikołaj Kastelik Stanisław Kmiecik Krzysztof Kosowski Teresa Frys Jadwiga Markur Lucjan Matuła Mariusz Mączka Jerzy Omelczuk Bartosz Ostałowski Małgorzata Pauspert Piotr Pawłowski Emilia Ratajczak Agnieszka Sapińska Monika Sawejko Walery Siejtbatałow Jan Sporek Dorota Szachewicz Katarzyna Warachim Małgorzata Waszkiewicz Mariola Wower Ku Pamięci


Jest w naszym kraju grupa licząca 25 twórców, którzy przyjmując niekonwencjonalne metody w malowaniu znaleźli sposób na życie. To, że opanowali nowe techniki malowania, pozwoliło im pokonać strach przed bezczynnością. Zaczęli realizować swoje zainteresowania, które stały się ich życiową pasją.  Jest to pasja, która umożliwia egzystencję. Jest to pasja, która umożliwia realizowanie potrzeb twórców. Wreszcie, jest to pasja, która zachwyca mieszkańców całego świata pięknem ich prac.


Plener malarski w Zakopanem

W maja 2016 roku, wydawnictwo AMUN zorganizowało kolejny już raz plener malarski w Zakopanem. Jest to jedno z ulubionych miejsc Naszych artystów.

Pogoda dopisywała, co motywowało artystów do pracy. Powstało dużo nowych prac, których główną tematyką był pejzaż i martwa natura.

Na koniec pleneru, prace zostały wystawione i ocenione przez uczestników oraz prowadzącą plener, panią Anne Schumacher. Na plenerze obecny był również przedstawiciel światowego Związku Artystów Malujących Ustami i Nogami.

Był to dla artystów wspaniale spędzony czas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Artyści na plenerze w Karpaczu.

Wspólne zdjęcia.

 

Artyści podczas pracy.

    To już kolejny plener malarski organizowany przez wydawnictwo AMUN dla artystów malujących ustami i nogami. Niebywała możliwość wspólnego przebywania ze sobą, rozmów a także odpoczynku i zabaw. Był to również bardzo pracowity okres. Powstało dużo nowych prac, które później zostały wystawione i ocenione przez prowadzącą plener panią Monikę Ślósarczyk.
     Wspólne malowanie było tym przyjemniejsze, że można było wymienić doświadczenia. Pogoda dopisała!
     Był to wspaniale spędzony czas.


Plener malarski w Popradzie na Słowacji:

Dorota Szachewicz

 

Teresa Kubas

 

 

 

Monika Dembińska Sawejko

 

 

Małgorzata Pauspert

 

 

Jan Sporek

 

 

 


Plener malarski w Zakopanem:

 

Katarzyna Warachim

 

Monika Kamińska

 

Mikołaj Kastelik

 

 

 

 


 

 


Polscy artyści podczas pleneru malarskiego w Zakopanem:

 

Katarzyna Warachim

 

Henryk Paraszczuk

 

Damian Mynarek

 

Monika Kamińska

 

 

Ireneusz Betlewicz

 


Polscy artyści podczas pleneru w Ciechocinku:

Mariola Wower

 

Henryk Paraszczuk

 

Jerzy Galos

 

Małgorzata Pauspert

 

Małgorzata Waszkiewicz

 

Mariusz Mączka

 

 

Damian Mynarek

 


Polscy artyści podczas pleneru w Wiśle:

Góra


© 2015 Wydawnictwo AMUN Sp. z o.o., Racibórz. Wszelkie prawa zastrzeżone.